Providing you the best range of goldfield table top scale with effective & timely delivery.
₹ 2100 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 10 kg |
| Platform Size | 150x150mm |
| Accuracy | 1g |
| Display Type | Digital |
| Power Source | Electric |
| Usage/Application | Home and Industires |
| Brand | Goldfield |
| Power Supply | 230 V - AC |
| Rated Load | 1 Amp |
| Pan Size | 150x150 |
Dheeraj Panchal (Sales & Marketing Manager)
Goldfield Scale
Unit No. 38, 2nd Floor, Devashish Industrial Premises, Bharucha Road
Mumbai - 400068, Maharashtra, India